Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
Календарь праздников и событий. Открытки и пожелания
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
" Міністерства охорони здоровя України

www.sesbc.com.ua

Завітавши на наш сайт, Ви знайдете необхідну для Вас інформацію стосовно аспектів діяльності установи в місті.
Сподіваємося отримати від Вас зауваження та побажання щодо матеріалів, розміщених на сайті.

Ласкаво просимо!


  
 


Про санепідситуацію в м. Біла Церква за листопад 2017р.
За листопад 2017р. у м. Біла Церква зареєстровано 40, не пов’язаних між собою, випадків захворювань на гастроентероколіти, з них дітей - 27 (67,5%). Серед дітей найбільше випадків було у віковій категорії від 1 до 4 років – 12( 44,4%).
Причинами захворювань були:
- риба, рибопродукти – 20%;
- кондитерські вироби – 18%;
- молоко та молокопродукти -15%,
- м’ясні та кулінарні вироби -12%.
В більшості випадків в осередках захворювань порушувались правила приготування та зберігання продуктів.
Випадків дизентерії, сальмонельозу не зареєстровано.
Зареєстровано 1 випадок кашлюку серед дорослих, який не мав щеплень проти цієї хвороби, 6 випадків бореліозу (хвороба Лайма), 12 випадків туберкульозу (всі дорослі).
В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.
Випадків грипу не зареєстровано. На гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) у листопаді захворіло 5691 особа, з них дітей – 4864 ( 85,4%). Захворюваність в порівнянні з жовтнем знизилась як серед дорослих, так і серед дітей.
За останній 48 тиждень епідсезону 2017-2018рр. на ГРВІ захворіло 1639 осіб, з них діти - 1411 (86%). Госпіталізлвано 28 хворих, з них дітей – 25. Показник захворюваності не перевищує епідемічний поріг.
За листопад зареєстровано 27 звернень з приводу покусів тваринами, з них дітей – 8. Покусів невідомими тваринами – 8, з них 1 дитина. Всім покусаним невідомими тваринами призначені антирабічні щеплення.
Білоцерківським міським відділом лабораторних досліджень проводились моніторингові дослідження якості питної води з комунального водопроводу та децентралізованих джерел водопостачання (колодязів ) на санітарно-хімічні, мікробіологічні показники, атмосферного повітря на забрудненість оксидом вуглецю, діоксидом азоту, завислими речовинами (пилом), інструментальні заміри параметрів мікроклімату та рівнів освітленості в дошкільних навчальних закладах та школах.
За результатами досліджень, вода комунального водопроводу відповідала вимогам Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10).
Вода з колодязів не відповідала Державним санітарним нормам і правилам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10):
- вул. Пархоменка,29 кв.1 по вмісту нітратів - 136,04 мг /дм3 (перевищення в 2,7рази);
- вул. Київська,54 по вмісту нітратів – 82,45 мг /дм3 ( перевищення в 1,6рази) та загальній жорсткості – 12,15ммоль/дм3 при нормі не більше 10,0 ммоль/дм3;
- вул.Чапаєва, 98 – по вмісту нітратів – 51,11 мг /дм3 ( перевищення в 1.02рази);
Вживати воду з цих колодязів для пиття та приготування їжі дітям віком до 3-х років небезпечно через можливість розвитку у них водно-нітратної метгемоглобінемії.
При обстеженні підопічних інтернатних закладів на наявність збудника дифтерії та носійство збудників менінгококу позитивних не встановлено.
Перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі не виявлено.
За результатами інструментальних замірів нижче норми виявлені рівні освітленості в окремих навчальних кабінетах в БНВО «Ліцей МАН», ЗОШ №17, 18.
Параметри мікроклімату в дитячих навчальних закладах відповідали нормативним вимогам.
Радіаційний фон в м. Біла Церква не перевищує допустимих рівнів і становить в середньому 19мкр/год.

Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень
ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України»
 
     
 
 Роздрукувати
 
 
Урядова телефонна гаряча лінія