Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
Календарь праздников и событий. Открытки и пожелания
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
" Міністерства охорони здоровя України

www.sesbc.com.ua

Завітавши на наш сайт, Ви знайдете необхідну для Вас інформацію стосовно аспектів діяльності установи в місті.
Сподіваємося отримати від Вас зауваження та побажання щодо матеріалів, розміщених на сайті.

Ласкаво просимо!


  
 


Про санепідситуацію в м. Біла Церква за січень 2018р.
У січні 2018р. у м. Біла Церква зареєстровано 37, не пов’язаних між собою, випадків захворювань на гастроентероколіти, з них дітей - 28 (70%). Серед дітей найбільше випадків було у віковій категорії від 1 до 4 років – 16 (57%).
Причинами захворювань були:
- риба, рибопродукти – 18%;
- кондитерські вироби – 15%;
- молоко та молокопродукти -18%,
- м’ясні та кулінарні вироби -20%.
В більшості випадків в осередках захворювань порушувались правила приготування та зберігання продуктів.
Зареєстровано 2 випадки кашлюку серед дітей (діти з однієї сім’ї), 2 випадки бореліозу (хвороба Лайма), 2випадки туберкульозу (всі дорослі).
В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.
Випадків кору, дифтерії серед мешканців міста не зареєстровано.
Випадків грипу не зареєстровано. На гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) у січні захворіло 5453 особи, з них дітей – 4062( 74,4%). Захворюваність в порівнянні з груднем минулого року знизилась як серед дорослих, так і серед дітей.
За 5-й тиждень епідсезону 2017-2018рр. на ГРВІ захворіло 1845 осіб, з них діти - 1370 (74,0%), що на 19,7% більше, ніж за попередній тиждень. Госпіталізовано 45 хворих, з них дітей – 29. Показник захворюваності не перевищує епідемічний поріг для цього періоду.
За грудень зареєстровано 40 звернень з приводу покусів тваринами, з них дітей – 5. Покусів невідомими тваринами – 11, з них 1 дитина. Всім покусаним невідомими тваринами призначені антирабічні щеплення.
Білоцерківським міським відділом лабораторних досліджень проводились моніторингові дослідження якості питної води з комунального водопроводу та децентралізованих джерел водопостачання (колодязів ) на санітарно-хімічні, мікробіологічні показники, атмосферного повітря на забрудненість оксидом вуглецю, діоксидом азоту, завислими речовинами (пилом), інструментальні заміри параметрів мікроклімату та рівнів освітленості в лікувальних закладах.
За результатами досліджень, вода комунального водопроводу відповідала вимогам Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10).
Вода з колодязів не відповідала Державним санітарним нормам і правилам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10) по вмісту нітратів:
- вул. Гризодубової, 67 - 204,4 мг /дм3 ( перевищення в 4,1рази);
- вул. Гризодубової,65 – 178,09 мг /дм3 ( перевищення в 3,6рази);
- вул. Гризодубової, 85 – 95,64мг/дм3 (перевищення в 1,9рази);
- вул. І.Кожедуба, 175 – 82,45мг/дм3 (перевищення в 1,6 рази).
Вживати воду з вказаних колодязів для пиття та приготування їжі дітям віком до 3-х років небезпечно через можливість розвитку у них водно-нітратної метгемоглобінемії.
Виявлено перевищення в 1,5 рази гранично допустимої концентрації азоту діоксиду в атмосферному повітрі в житловій зоні на перехресті вул. Павліченко та І.Кожедуба.
Радіаційний фон в м. Біла Церква не перевищує допустимих рівнів і становить в середньому 18мкр/год.
Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень
ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України»
 
     
 
 Роздрукувати
 
 
Урядова телефонна гаряча лінія