Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
Календарь праздников и событий. Открытки и пожелания
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
" Міністерства охорони здоровя України

www.sesbc.com.ua

Завітавши на наш сайт, Ви знайдете необхідну для Вас інформацію стосовно аспектів діяльності установи в місті.
Сподіваємося отримати від Вас зауваження та побажання щодо матеріалів, розміщених на сайті.

Ласкаво просимо!


  
 


Про санепідситуацію в м. Біла Церква за лютий 2018р.

У лютому 2018р. у м. Біла Церква зареєстровано 81 випадок , не пов’язаних між собою, захворювань на гастроентероколіти, з них дітей - 62 (76,5%). Серед дітей найбільше випадків було у віковій категорії від 1 до 4 років – 31 (50%).
Причинами захворювань були:
- риба, рибопродукти – 21%;
- молоко та молокопродукти -22%;
- м’ясні вироби – 27%;
- кулінарні вироби -30%.
В більшості випадків в осередках захворювань порушувались правила приготування та зберігання продуктів.
Зареєстровано 4 випадки кашлюку серед дітей, доє з яких з однієї сім’ї, 1 випадок вірусного гепатиту А, 1 випадок вірусного гепатиту В, 1 випадок бореліозу (хвороба Лайма), 7випадки туберкульозу (всі дорослі).
В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.
Випадків кору, дифтерії серед мешканців міста не зареєстровано.
На грип типу А та В захворіло З особи (діагноз підтверджений лабораторно).
На гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) у лютому захворіло 9769 осіб, з них дітей – 7306 ( 74,9%).
За 9-й тиждень епідсезону 2017-2018рр. на ГРВІ захворіло 2446 осіб, з них діти - 1681 (68,7%), що на 45% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Госпіталізовано 53 хворих, з них дітей – 45. Показник захворюваності перевищив епідемічний поріг для цього періоду на 27,7%.
У зв’язку з підвищеною захворюваністю на ГРВІ розпорядженням міського голови та відповідних наказів управління освіти та науки Білоцерківської міської ради призупинено навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах з 27.02 по 07.03.2018р.

За лютий зареєстровано 40 звернень з приводу укусів тваринами, з них дітей – 8. Укусів невідомими тваринами – 13, з них 4 дітей. Всім покусаним невідомими тваринами призначені антирабічні щеплення.

Білоцерківським міським відділом лабораторних досліджень проводились моніторингові дослідження якості питної води з комунального водопроводу та децентралізованих джерел водопостачання (колодязів ) на санітарно-хімічні, мікробіологічні показники, атмосферного повітря на забрудненість оксидом вуглецю, діоксидом азоту, завислими речовинами (пилом), інструментальні заміри параметрів мікроклімату та рівнів освітленості в дитячих та навчальних закладах.

За результатами досліджень вода комунального водопроводу не відповідала вимогам Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10) за органолептичними показниками (каламутність, кольоровість) та вмістом заліза та алюмінію в 1 пробі з водорозбірної колонки по вул. Гетьманська, 27.
Вода з громадських колодязів не відповідала Державним санітарним нормам і правилам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10):
- вул. Митрофанова, 3 - по вмісту нітратів – 112,1 мг /дм3 ( перевищення в 2,2рази), по загальній жорсткості;
- вул. Митрофанова, 11 – по вмісту нітратів - 79,15 мг /дм3 ( перевищення в 1,58рази), по загальній жорсткості, по мікробному забрудненню;

- вул. Прорізна, 11 – по вмісту нітратів -105,5мг/дм3 (перевищення в 2,1рази), по загальній жорсткості, по мікробному забрудненню.
За місцем проживання дітей віком до 3-х років досліджено воду з 3-х приватних колодязів на вміст нітратів, у двох колодязях виявлено перевищення в 2,3 – 4,6 рази.
Власники колодязів попереджені, що вживати воду з високим вмістом нітратів для пиття та приготування їжі дітям віком до 3-х років небезпечно через можливість розвитку у них водно-нітратної метгемоглобінемії.

По атмосферному повітрю виявлено перевищення в 1,75 рази гранично допустимої концентрації азоту діоксиду в пробі, відібраній на перехресті вул. Павліченко та І. Кожедуба.
Радіаційний фон в м. Біла Церква не перевищує допустимих рівнів і становить в середньому 18- 20 мкр/год.


Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень
ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України»
 
     
 
 Роздрукувати
 
 
Урядова телефонна гаряча лінія