Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
Календарь праздников и событий. Открытки и пожелания
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
" Міністерства охорони здоровя України

www.sesbc.com.ua

Завітавши на наш сайт, Ви знайдете необхідну для Вас інформацію стосовно аспектів діяльності установи в місті.
Сподіваємося отримати від Вас зауваження та побажання щодо матеріалів, розміщених на сайті.

Ласкаво просимо!


  
 


Про санепідситуацію в м. Біла Церква за березень 2018р.


У березні 2018р. у м. Біла Церква зареєстровано 75 випадків , не пов’язаних між собою, захворювань на гастроентероколіти, з них дітей - 60 (80%). Серед дітей найбільше випадків було у віковій категорії від 1 до 4 років. Лабораторно встановлений збудник у 40захворілих, з них у 20 збудником захворювання був ротавірус. При ротавірусній інфекції інфікування при контакті з хворим відбувається практично у 63% випадків.
Причинами захворювань були неякісні харчові продукти , в більшості випадків в осередках захворювань порушувались правила приготування та зберігання продуктів.
Зареєстровано 2випадки кашлюку серед дітей, 2 випадок вірусного гепатиту А (дорослий та дитина), 11випадків туберкульозу.
В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.
Випадків кору, дифтерії серед мешканців міста не зареєстровано.
На гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) у березні захворіло 6413осіб, що на третину менше ,ніж у лютому. Зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок захворювання на грип.
За березень зареєстровано 34 звернення з приводу укусів тваринами, з них дітей – 1. Укусів невідомими тваринами – 19. Всім покусаним невідомими тваринами призначені антирабічні щеплення.
Білоцерківським міським відділом лабораторних досліджень проводились моніторингові дослідження якості питної води з комунального водопроводу та децентралізованих джерел водопостачання (колодязів ) на санітарно-хімічні, мікробіологічні показники, атмосферного повітря на забрудненість оксидом вуглецю, діоксидом азоту, завислими речовинами (пилом), інструментальні заміри параметрів мікроклімату та рівнів освітленості в дитячих та навчальних закладах.
За результатами досліджень вода комунального водопроводу відповідала вимогам Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10). Вода з громадських колодязів не відповідала Державним санітарним нормам і правилам «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10) :
- вул. І.Гонти,31 - по загальній жорсткості -15,0ммоль/дм3 при нормі не більше 10,0 ммоль/дм3 та по мікробному забрудненню;
- вул. С.Бандери,72 - по загальній жорсткості – 14,5ммоль/дм3, по мікробному забрудненню;
- вул. С.Бандери,100 – по загальній жорсткості – 12,8ммоль/дм3.
Не відповідала нормативним показникам по мікробному забрудненню вода в р.Рось в районі центрального міського пляжу – вміст бактерій групи кишкової палички в 1дм3 становив 24.000 при допустимій нормі як для умовно чистої води до 5000.
По атмосферному повітрю виявлено перевищення в 1,4 рази гранично допустимої концентрації азоту діоксиду в пробі, відібраній на перехресті вул. Павліченко та І. Кожедуба.
Радіаційний фон в м. Біла Церква не перевищує допустимих рівнів і становить в середньому 18- 20 мкр/год.
Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень
ДУ «Київський ОЛЦ МОЗ України»
 
     
 
 Роздрукувати
 
 
Урядова телефонна гаряча лінія