Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
Календарь праздников и событий. Открытки и пожелания
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Білоцерківський міський відділ лабораторних досліджень.
" Міністерства охорони здоровя України

www.sesbc.com.ua

Завітавши на наш сайт, Ви знайдете необхідну для Вас інформацію стосовно аспектів діяльності установи в місті.
Сподіваємося отримати від Вас зауваження та побажання щодо матеріалів, розміщених на сайті.

Ласкаво просимо!


  
 


У липні 2019р. у м. Біла Церква зареєстровано 41випадок , не пов’язаних між собою, захворювань на гастроентероколіти, з них дітей - 27 (65,8%). Серед дітей найбільше випадків було у віковій категорії від 1 до 4 років – 10 (37,0%).
Серед основних причин захворювань на гастроентероколіти були молоко та молокопродукти -18%, кулінарні вироби -21%.
В більшості випадків в осередках захворювань порушувались правила приготування та зберігання продуктів.
Зареєстровано 9випадків туберкульозу органів дихання , всі серед дорослих, 11 випадків захворювання вітряною віспою, з них 4 дітей (36,4%), 22 випадки бореліозу ( хвороба Лайма), з них 6 дітей (27, 7%), 3 випадки мононуклеозу серед дітей різного віку.
В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи.
На гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) у липні захворіло 1464особи, з них дітей – 1106 ( 75,5%).
За липень зареєстровано 36 звернень з приводу укусів тваринами, з них дітей – 6. Укусів невідомими тваринами – 16, з них 4дітей. Всім покусаним невідомими тваринами призначені антирабічні щеплення.
Білоцерківським міськрайонним відділом лабораторних досліджень проводились моніторингові дослідження якості питної води з комунального водопроводу та децентралізованих джерел водопостачання (колодязів), води р.Рось на санітарно-хімічні, мікробіологічні показники, атмосферного повітря на забрудненість оксидом вуглецю, діоксидом азоту, завислими речовинами (пилом), вуглеводнями.
За результатами досліджень вода комунального водопроводу відповідала вимогам Державних санітарних норм і правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН 2.2.4-171-10).
Вода з громадських колодязів не відповідала вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10:
- по вул. ІІ Інтернаціональній,54 по мікробному забрудненню ( виявлені загальні
колі-форми при нормі не повинно бути), перевищення вмісту нітратів у 1,88 рази (94,18мг/дм3 при нормі не більше 50 мг/дм3),
- бул.Олександрійський,123 - перевищення по вмісту нітратів в 1,88рази(94,18мг/дм3
при нормі не більше 50 мг/дм3)
- вул. Кн.Ольги,15 по мікробному забрудненню ( виявлені загальні колі-форми
при нормі не повинно бути).
У воді з колодязів за місцем проживання дітей віком до 3-х років виявлено перевищення вмісту нітратів по вул.Прорізна,9 в 2,28рази ( 114,16мг/дм3 при допустимій нормі не більше 50мг/дм3).
Вживати воду з високим вмістом нітратів для пиття та приготування їжі особливо небезпечно для дітей віком до 3-х років через можливість розвитку у них водно-нітратної метгемоглобінемії.
Вода р.Рось в районі центрального міського пляжу не відповідає нормативним вимогам по мікробному забрудненню – вміст лактозопозитивних кишкових паличок ( індекс ЛКП) перевищує допустиму норму в 14 рази - 70тис. при допустимій до 5000. За критеріями мікробіологічної оцінки вода відноситься до категорії дуже брудна, тому купатися в такій воді забороняється.
В літній період вода відкритих водойм досліджується також на наявність патогенної мікрофлори, зокрема, збудника холери. В досліджених у липні пробах води з р.Рось в місці водозабору, в місцях купання в районі Палієвої гори, на Вокзальній та Центрального міського пляжу збудника холери не виявлено.
В атмосферному повітрі перевищення гранично допустимої концентрації забруднюючих речовин (азоту діоксиду, вуглецю оксиду, завислих речовин, вуглеводнів) на території житлової забудови в зоні впливу автотранспорту не виявлено.
Радіаційний фон в м. Біла Церква не перевищує допустимих рівнів і становить в середньому 18- 20 мкр/год.
 
     
 
 Роздрукувати
 
 
Урядова телефонна гаряча лінія